Even voorstellen: Fixed Gear Coffee

De 5e sponsor in de serie is er één die bij velen van onze leden als uitvalsbasis dient tijdens menig trainingsritje! Met een vestiging aan de voet van de Cauberg in Valkenburg en sinds dit jaar een 2e vestiging in hartje Maastricht nabij het Vrijthof twee geweldige locaties voor coffees, cycling and non-cycling stuff.
We hebben het natuurlijk over Fixed Gear Coffee, zij zullen de komende 3 jaar pronken op de linker mouw!
Ook in deze moeilijke tijd kunt u bij hun in Maastricht terecht voor een lekkere Coffee to Go met een stuk gebak …Houdt hun Facebook goed in de gaten voor de speciale openingstijden, dit weekend zijn ze geopend:
Vrijdag: 10:00 – 16:00pm
Zaterdag: 10:00 – 16:00pm
Zondag: 10:00 – 16:00pm
Natuurlijk kunt u ook in de webshop (https://fixedgearcoffee.com/) terecht voor de benodigde coffees voor thuis of cycling and non-cycling stuff!
Shivani en Brian bedankt voor jullie steun aan onze vereniging!

Reacties zijn gesloten.